Mini sesja rodzinna | Mini family photo session | Rzeszów, PL

By | 10/25/2016 04:44:00 AM Leave a Comment
[PL] Przedstawiam Wam Agnieszkę i jej rodzinkę, która wygrała konkurs z fanpage'a. Trzeba było odpowiedzieć na pytanie : Dlaczego warto zostać mamą?
Agnieszka napisała: "Bycie mamą nakłada na świat specjalny filtr. Dzięki niemu zmienia się optyka- rzeczy ( wydawałoby się) istotne przestają mieć znaczenie - np.: czy dobrze wyglądam w tej koszulce na - czy jest czysta. 
Ten filtr pozwala dostrzec magię i cudowność w sytuacjach, które dla innych nie mają znaczenia. Trzy kreski urastające do rangi arcydzieła czy guguga będące pasjonującym monologiem. Pierwsze uśmiechy, niepewne kroki, świadome słowa, każda nowa umiejętność- napawają dumą, a nierzadko radością, aż do wzruszenia. Macierzyństwo obdarza również "supermocami". Słuch, który wyłapie każe mamooo. Pocałunki potrafiące leczyć ból nabitego guza i obdartego łokcia. Ramiona chroniące przed wszystkimi strachami i potworami. Produkowanie mleka, które jest najlepszym pożywieniem dla malucha. Głos rozwiewający smutki oraz wiele innych zdolności. Odkryte zostają dodatkowe pokłady cierpliwości, pomysłowości, a przede wszystkim sił.I chociaż nie brakuje nieprzespanych nocy czy niedokończonych filmów/książek, to nic nie może równać się z tym, że jesteś dla kogoś całym światem."
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: