Orange Mannequin - friday - first day of festival.

By | 10/05/2013 12:37:00 PM Leave a Comment
Krótki reportaż zdjęciowy z pierwszego dnia festiwalu Orange Mannequin, który miałam przyjemność współorganizować z całą ekipą POLISH OM. Koncert odbył się 13 września w piątek, mimo daty, którą większość uważa za pechową (i to w piątek), wieczór ten okazał się sporym sukcesem. Farby sponsorował nam ZPAP, którego członkiem jest jedna z naszych artystek poniżej. 
Na ich stronie możecie poczytać o wydarzeniu:

 Główną koordynatorką przedsięwzięcia jest Ania Kaczór - moja dobra koleżanka ze szkoły muzycznej. Ania ma wielkie serce do ludzi, sztuki i muzyki. Wie jak koordynować ludzi i uśmiech jej z twarzy nie schodzi! "Koncert ten był nie tylko muzyką, ale sztuką tworzoną na żywo i równolegle z muzyką. Sednem koncertu była prezentacja idei integracja sztuk: muzyki jazzowej, improwizacji i malarstwa, gdzie artyści występujący na scenie współpracują i obdarzają się wzajemną energią. W trakcie koncertu malowane były płótna  skonstruowane z transparentnej folii stretchowej."

 Pomarańczowy manekin musiał być obowiązkowo! - Jego nowa pomarańczowa osobowość powstawała w piwnicy :-)
 Pierwszą artystką, jest Ola Zimny, która skończyła rzeźbe na ASP w Krakowie.
 Kolejna uśmiechnięta buzia to Ania Papiernik. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Japonii.
 Ania Papiernik - malarstwo
Marcin Pecka, rodzynek wśród naszych piątkowych malarzy.


Autorką kolorowych makijaży jest Grażyna.


 Kolejną ciekawą osobą w naszym teamie jest Ola Władyka,właściwie moja koleżanka z uczelni,  która pracowała nad scenografią dnia kolejnego, na scenie na rynku można było ją zobaczyć, wkrótce zdjęcia się ukażą.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: