podyktuj mi miłość.

By | 2/10/2014 04:49:00 PM 10 comments
Zeszłej niedzieli miałam okazję fotografować charytatywne przedsięwzięcie, jakim był koncert dla pewnych chłopaków z małej miejscowości. Udało się - zebrano ok. pięciu tysięcy. Nie wiem ile to w stosunku do kwoty przeznaczonej na leczenie, ale zawsze o pięć "klocków" do przodu. Koncert odbył się w Ulanowie.

  


Małgorzata BOĆ- wokal

Możecie posłuchać Gosi w przedstawieniu


Paweł POKRYWKA - klawisze
Kamil BIJOŚ - wokal
możecie go usłyszeć z zespołemIzabela PIEKARCZYK - wiolonczelaAleksander FUDALI - perkusja Magdalena KUKUŁA - wokal
Michał PIETRUCHA - wokal


 Piotr OGORZELEC - skrzypce
Ewa SIEMBIDA - wokal 


 Marcin GOŚ - gitara elektryczna


Mateusz FUDALI - bas  Magdalena MAZUR - wokal
 Łukasz GŁOGOWSKI - saksofon

Wojciech JODŁA JEDLIŃSKI - gitara
Wojtka możecie posłuchać w projekcie 


  

Magdalena BIAŁORUCKA - wokal

Nowszy post Starszy post Strona główna

10 komentarzy:

 1. musiało być fajnie :)
  dodam jeszcze, że świetnie sfotografowałaś!

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładne zdjęcia, masz talent :)
  creativamente-o-sztuce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś miałam takie marzenie żeby być fotografem koncertowym, stać po drugiej stronie barierek, widzieć te emocje... ehh :) przepiękny reportaż, przepiękni ludzie! a 5k zawsze pomoże, tak jak piszesz.

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki za komentarz :)
  jeśli chodzi o podmalówkę to ja zazwyczaj kłade ją płaskimi plamami barwnymi jak tu http://3.bp.blogspot.com/-dV1U33RAB6I/UdxN9ECakJI/AAAAAAAAFR0/hqSJLBD-vjY/s1600/P1110421+kopia.jpgu a potem jak obraz przeschnie trochę to bawię się w szczegóły. Ale z tego co wiem niektórzy ludzie od razu malują na podobraziu bez żadnej podmalówki, więc tak też można :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia, a ile w nich emocji :)
  Co do akcji charytatywnych, świetna sprawa. W mojej miejscowości i okolicach niedawno odbywały się zbiórki na dziewczynę ze stwardnieniem rozsianym. Jedynym ratunkiem było przyjęcie komórek macierzystych, bodajże w Japonii. Jeśli dobrze pamiętam, sumą do ubierania było 250 tyś. i każdy grosz się liczył. Udało się :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcia są świetne. Bardzo mi się podobają jak udało Ci się uchwycić emocje na twarzach wokalistów :)
  A.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne zdjecia. Najbardziej podobają mi się te czarno białe z jedną osobą. Cudne! Lubię wspierać różne projekty, nie tylko te zdrowotne. Sama nawet staram się teraz jeden promować.
  Koncert musiał być super! Przynajmniej zdjęcia na to wskazują. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Moje rodzinne miasto Otwock było kiedyś bardzo znane jako miasto uzdrowiskowe. Między innymi rozwinęła się u nas ciekawa architektura drewniana zwana Świdermajer. Od dwóch lat organizujemy festiwal o takiej właśnie nazwie. Niestety koszty nas przerastają i chcemy dozbierać trochę pieniążków. Tu jest link do zbiórki http://wspieramkulture.pl/projekt/536-3-Festiwal-Swidermajer Będę wdzięczna za jaką kolwiek pomoc czy to pieniężną czy udostępnienie. ;) Na stronie wspieramkulture jest też wiele innych ciekawych projektów więc polecam przejrzenie!

  OdpowiedzUsuń